Розробка схеми планування по поліпшенню території Рахівського району

Рахівський район є одним з найбільш перспективних на сході Закарпатської області. Екологічно чиста місцевість, туризм, що активно розвивається, природне багатство та м'який клімат щорічно привертають безліч туристів. З цієї причини ми активно працюємо в напрямку поліпшення території. Розроблена поетапна схема реалізації заходів, спрямованих на соціальний благоустрій, поліпшення екології й інші напрямки — зупинимося на цьому питанні детальніше.

Особливості схеми планування поліпшення території

Волонтерство

Роботи по поліпшенню екології — перше, на чому будуть зосереджені зусилля. До розв’язання проблем будуть залучені всі охочі, зокрема наші офіційно зареєстровані волонтери. Однією з актуальних екологічних проблем нині є несанкціоноване складування сміття. Якщо в межах великих поселень ця проблема не настільки актуальна, за містом нерідко можна зустріти звалища. У зв'язку з цим заходи будуть спрямовані на:

Інше важливе питання — соціальний розвиток району. Важливим моментом є поліпшення парків, скверів — встановлення на їх території дитячих майданчиків, додаткових альтанок, зручних лавок, невеликих урн. Все це дозволить істотно змінити на краще район, частково розв’язати проблему з культурною зайнятістю населення.

Особливий напрямок нашого волонтерства, а також адміністрації, — роботи по залученню туристів. Цей напрямок також входить до переліку заходів, спрямованих на поліпшення району. Планується організувати відновлення туристичних маршрутів, якщо це необхідно. Не виключено введення нових туристичних послуг, будуть вестися активні роботи по відновленню пам'ятників культури там, де це необхідно.

Залучення інвестицій для поліпшень

Основною проблемою Рахівського району є залучення інвестицій, спрямованих на роботи, пов'язані з поліпшенням території. Фінансові вкладення охоплюють кредитування, спонсорство, гроші з державного бюджету й інших джерел. Відзначимо основні, на які покладається наша велика надія у розв’язанні питань щодо поліпшення району:

Розвиток Рахівського району складається не тільки з туризму та бізнесу, а й поліпшення його території. Нині ще ведуться роботи по складанню плану розвитку, наша організація активно займається розробкою проекту.

Якість життя, збереження природних багатств і збереження рідного краю — одна з основних цілей Волонтерської організації Рахова й області.