Детальніше про діяльність Волонтерської організації Рахова й області

Волонтерство

Наша Волонтерська організація Рахова й області була заснована кілька років тому. За невеликий проміжок часу ми зуміли залучити понад 50 волонтерів в нашу дружну команду та реалізувати кілька великих проектів. Крім того, періодично наші добровольці ведуть активну діяльність в різних напрямках:

  1. Соціальна допомога — постійна робота з населенням і організація діяльності або прямі роботи, пов'язані з пропозицією допомоги нужденним, тобто соціально-незахищеним жителям нашого регіону.
  2. Активна робота в області культури — допомога в проведенні заходів, акцій, організація розваг для дітей, робота в напрямку освіти суспільства.
  3. Спортивне волонтерство — робота з населенням з питань піару здорового способу життя.
  4. Міжнародне волонтерство — співпраця з різними містами Європи, які є побратимами Рахова.
  5. Медична допомога, догляд — цьому напряму приділяється особлива увага. Догляду та меддопомоги потребують пенсіонери. Активно ведуться роботи з громадянами, які залишилися без догляду, але мають різні захворювання в активній стадії.

Проводяться й інші заходи, спрямовані на поліпшення якості життя жителів регіону успішно реалізуються силами волонтерів нашої організації.

Колектив і керівництво

Волонтерство

Ідея про створення волонтерського руху виникла більше ніж 5 років тому. Тоді, під керівництвом місцевих жителів, було реалізовано кілька великих проектів, пов'язаних з екологією та туризмом. Далі наша робота продовжилася в напрямку медицини, соціальної допомоги та інших видів добровольчої діяльності. Нині наша Волонтерська організація Рахова й області — це:

  1. Команда добровольців-жителів області, готових безоплатно направляти свої сили на благо регіону.
  2. Сильні керівники, які вболівають за розвиток і якість життя в області.

Крім того, наша організація готова прийняти до лав волонтерів всіх охочих, незалежно від віку. Чим більша наша команда, тим більше проектів ми зможемо втілити у життя.

Як розвивається наша організація

Діяльність Волонтерської організації почалася з несуттєвих вливань, велика частина з них — добровільні пожертвування жителів, які висловили позитивну думку щодо добровольчої роботи. Нині ми намагаємося залучати кошти з різних джерел, готових вкласти фінанси в розвиток волонтерства в області. Відзначимо кілька основних джерел:

  1. Банківський кредит. Кредитування є найважливішим джерелом фінансування волонтерської діяльності нашої організації. Банки, мікрофінансові організації забезпечують грошовими вливаннями на більш вигідних умовах у порівнянні зі стандартними вимогами до позичальника. Також пропонується кредит для бізнесу, якщо підприємство хоче переказати нам кошти, яких наразі немає в наявності. Це дозволяє волонтерам активніше реалізовувати проекти.
  2. Спонсорство. Ряд підприємств з різною формою господарювання ведуть активну діяльність в напрямку розвитку волонтерства. Компанії безоплатно пропонують не тільки фінансову допомогу, а й своїми силами намагаються реалізувати себе в спонсорстві.
  3. Благодійність фізичних осіб. Як на стадії активного становлення, так і сьогодні, цей напрямок фінансового впливу досить розвинутий. Варіант грошових вливань з боку фізичних осіб дозволяє волонтерській організації залишатися «на плаву» та реалізовувати соціально важливі проекти.

Якщо вас зацікавила наша діяльність і ви хотіли б поставити питання, зв'яжіться з нами будь-яким зі способів, представлених на сайті.